Dziś jest: Piątek, 24 marca 2017 | imieniny: Marka i Gabriela


  

pilski

Ojczym dziewczynki usłyszał zarzuty

  W czwartek ojczymowi dziewczynki przedstawiono zarzuty psychicznego znęcanie...

chodzieski

Wielka gala sportu

W restauracji Platinum w Budzyniu kolejny, tym razem dziewiąty już raz...

czarnkowsko - trzcianecki

Duże pieniądze, wielka radość

  Warto było... Gmina Lubasz otrzyma kolejne dwa dofinansowania z...

wałecki

Chcieli wyłudzić kredyt

  - Do banku przyszli obaj. Jeden z nich złożył wniosek o przyznanie kredytu...

wągrowiecki

Ratowali, zabezpieczali, pomagali

- Cieszę się, że wasza działalność strażacka jest widoczna i doceniania...

złotowski

Pracowici jak pszczółki - spotkanie z pszczelarzem

Uczniowie na zajęciach stwierdzili, że swoją pracowitość mogą...
pilski

2016-12-19 00:15:59

Pikieta pod biurem PiS

PIŁA. KOD w obronie praworządności i wolności mediów.

-Domagamy się spokoju, wolności i poszanowania praw człowieka- mówili w niedzielę manifestanci, którzy zgromadzili się z flagami i transparentami przed biurem poselskim Prawa i Sprawiedliwości w Pile.

Niedzielna pikieta Komitetu Obrony Demokracji miała związek z piątkowymi wydarzeniami w Sejmie. Wygłaszano hasła w obronie praworządności oraz wolności mediów.

-Ta władza- powiedział jeden z pilskich dziennikarzy, Piotr Gadzinowski- krok po kroku systematycznie i konsekwentnie odbiera nam wolność. Oni się nie zatrzymają jeżeli nie wyjdziemy razem i nie pokażemy, że nie ma naszej zgody na powrót do starych zasad sprzed 1989 roku.

Tłum skandował: -Wolność, równość, demokracja...

(acz)

 



Dodaj swoją opinię


Komentarze są własnością ich twórców. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.


[url=http://matadorwhitsundays.com.au]whitsunday cruise packages[/url]
Dodał Gaia1956 dnia 2017-03-22 16:04:23
http://matadorwhitsundays.com.au
Dodał Gaia1956 dnia 2017-03-22 16:04:00
sailing whitsundays deals
Dodał Gaia1956 dnia 2017-03-22 16:03:05
A jeść trzeba!
Dodał społeczeństwo dnia 2017-03-22 13:35:56
Tak myślę o tym, dlaczego nie wpuścili znowuż postu kogoś tam. Zdaje się mnie, że musiał być poruszony temat podwójnych standardów, orwellowskiego dwójmyślenia społeczeństwa nieobywatelskiego.
Dodał Wielki Brat dnia 2017-03-22 13:34:15
. [----] jak ja was kurwy nienawidzę
Dodał jak ja was kurwy nienawidzę dnia 2017-03-22 13:28:23
Podwójne widzenie jest objawowo związane ze stanem opilstwa.
Dodał pijanemu morze po kolana dnia 2017-03-22 12:49:42
Czym bardziej ja się przyglądam dla postaci Pana Piotra Gadzinowskiego, tym więcej zdaje się dla mnie, że on posiada w swojej twarzy wielką rosnącą szlachetność.
Ale jak wytrzeźwieję, od razu widzę, że się myliła żem.
Dodał zrozpaczona rozterka dnia 2017-03-22 12:47:28
A pani hematolog ma torebkę z lat siedemdziesiątych.
Dodał Kostek Pacyków - stylista dnia 2017-03-20 14:08:09
Ten facet za Bogusławskim w brązowym berecie pokazuje, że mózg ma po lewej stronie.
Dodał cerebrum left dnia 2017-03-18 18:47:26
aj lawju bejbi
Dodał dnia 2017-03-18 18:44:26
la la la...
Dodał dnia 2017-03-18 18:42:17
u
Dodał dnia 2017-03-18 16:44:11
Należy wzmóc działania protestujące. Wymyślić coś, żeby protestować. Ja proponuję, żeby zrobić manifę kobiet będących akurat w dniu manify w fazie menstruacji. I żeby się nie myły a ktoś by przyniósł wentylator pokojowy.
Dodał propozycja nie do odrzucenia dnia 2017-03-16 22:07:35
Radny Bogusławski zezuje pożądliwie na jedną panienkę. Co na to żona i córka?
Dodał chłopy to świnie dnia 2017-03-09 22:20:38
Flagę ma ze szkoły od małżonki. Ale ma oddać, więc nie można mówić o korupcji.
Dodał bieda aż piszczy dnia 2017-03-09 22:18:55
A ta gruba blądyna stoi na pokrywie wlotu do kanału telekomunikacyjnego jak by była kierowniczką w światłowodach.
Dodał co komu do czemu dnia 2017-03-09 14:29:04
A flaga?
Dodał dociekliwość w domu i zagrodzie dnia 2017-03-09 14:24:56
Drabina została wypożyczona od znajomych.
Dodał oświadczenie dnia 2017-03-09 14:23:12
Mnie najbardziej w tej manifestacji intryguje, skąd taki Piotrek wziął drabinę? Przecież to golas! A drabina kosztuje, że hej.
Dodał Jakub dnia 2017-03-08 22:42:36
A forsę z tej zbiórki, bo przecież nikt nie odda za darmo swojej ciężko wyprodukowanej krwi, dać dla Kijowskiego na alimenty. Bo on chętnie wytwarzał żyjątka do fuzji z jajem, ale konsekwencji nie chciał ponieść. Tylko bzykać mu się zachciało.
Dodał biedne dzieci dnia 2017-03-05 20:24:26
Dzięki temu, że jest pani hematolog, dobrze by było na tym zebraniu zorganizować pobranie krwi od każdego po pół litra. to by dało z 25-27 litrów. Byłby to konkretny pożytek z tego spędu.
Dodał honorowi dawcy dnia 2017-03-03 23:32:09
Należy zamknąć ten wątek i zamknąć Kijowskiego.
Dodał Co robić? - Lenin dnia 2017-03-02 11:48:20
Wspólne jądro!!! hehehe! Razem maja trzy

Dodał dnia 2017-02-28 22:18:13
A więc w tych dwóch protestach można znaleźć wspólne jądro: Ciechanowski-Gadzinowski.
Dodał buhahihihi dnia 2017-02-22 17:41:40
Pan Bogusławski także chroni!
Dodał chętna laska dnia 2017-02-22 16:23:30
Odnosząc się do postaci pana Rafała Zdziereli pragnę poinformować, że stojąc chroni on jednocześnie rękami pewne wartości. Identycznie opisywano 3 maja 2012 roku ochronne czynności zebranych obywateli na placu Zwycięstwa w proteście przeciwko dyskryminacji Telewizji Trwam.
Dodał dnia 2017-02-22 16:21:50
Nasza Pani Hematolog może doznać szoku korupcyjnego wskutek i zwarzy się u niej krew.
Dodał dnia 2017-02-21 20:02:58
Bo ja ostatnio żem schudł.
Dodał Kk dnia 2017-02-19 17:12:03
Czego ty Kononowiczu piszesz imię z małej litery? To błąd!
Dodał uczestniczka manify dnia 2017-02-19 16:52:12
Bo chodzi o to, żeby tak było, żeby nic nie było!
Dodał Kononowicz krzysztof dnia 2017-02-19 12:47:21
...nie ma już nic, jesteście wolni, możecie iść...
Dodał Kononowicz dnia 2017-02-18 23:46:18
Zostali sami zbieracze, goli, zdezorientowani, ogłupiali. A co z flagami KOD? Chyba jednak dobra rada była, żeby zrobić z nich szmaty do podłogi. Jakiś pożytek z KODu.
Dodał złomowisko dziadostwa dnia 2017-02-16 22:06:14
Gdzie są pieniądze ze skarbonek zbieraczy?
Dodał pytanie do KOD dnia 2017-02-14 09:32:23
Jak łatwo skołować lud prosty, zwany motłochem albo tluszcza.
Dodał Arystokracja dnia 2017-02-14 07:09:14
I jak ty teraz wyglądasz Rafał z tymi malwersantami w komitywie?
Dodał oto jest pytanie dnia 2017-02-13 18:40:22
I jak ty teraz wyglądasz Piotr z tymi malwersantami w komitywie?
Dodał pytanie na kolację dnia 2017-02-13 18:38:19
Właśnie. Podobno znikła skarbonka - sejf z forsą ze zbiórek.
SZTANDAR KOD WYPROWADZIĆ I PRZEROBIĆ NA SZMATY DO PODŁOGI.
Gdyby nie obrobił kasy KODu
Mateusz umarłby z głodu.
Dodał ach te alimenty dnia 2017-02-09 20:20:51
To forum jest trupem. Śmierdzi Łobuzem i Kłapaczem. Jest to smród rozkładu.
Dodał śmierć i śmierdź dnia 2017-02-09 14:58:31
Co u Mateusza? Znowu ze skarbonki czyjąś kasę rusza?
Dodał komisja nadzoru finansowego dnia 2017-02-08 12:19:17
Ten na drugim zdjęciu z flagą polską to nie jest przypadkiem Łukasz, wnuczek I sekretarza KP PZPR a Chodzieży Konrada P?
Dodał rozpoznanie dnia 2017-02-06 23:34:48
Piotrek jest fajny, bo przyniósł drabinę, flagę i mikrofon. Pełne zaangażowanie materiałowe.
Dodał paleta polityczna Piły dnia 2017-02-06 23:30:53
On by mógł wszystko, tylko musi być w domu i umywać naczynia po obiedzie.
Dodał alpinista z żeglarzem dnia 2017-02-04 20:37:47
W Grabównie chyba tylko w Dworku u Jolki.
Dodał dnia 2017-02-03 14:37:45
Piotrek by się mógł spotkać na dużego Jack Daniel'sa w pół drogi z jednym takim z Białośliwia, co lubi wychlać. To wypada gdzieś w Brzostowie albo Grabównie.
Dodał dworek dnia 2017-01-31 23:50:58
Piotrek jako organizm żywy ma prawo taki stosować behawior aby coś zjeść coś wypić. Po prostu być i mieć.
Dodał Oto jest pytanie dnia 2017-01-31 05:47:37
By mógł startować do rady powiatu. Tylko nie wiadomo, czy Zawada jest powiatu pilskiego.
Dodał kom. wyb. dnia 2017-01-29 16:41:37
Zdzierela smutny jakby mu się kadencja kończyła. A że jest problem z meldunkiem, nie wiadomo, czy będzie mógł startować w Pile czy w Zawadzie. Dlatego smutny jest on.
Dodał tu jest tak jak ma być... dnia 2017-01-29 14:36:27
Każdemu z czasem odpadają skrzydła a rośnie dupsko.
Dodał czas robiswoje dnia 2017-01-28 17:24:03
Piotrka mi jest szkoda. Rozpadł się i to już w 2012 roku, kiedy w redakcji Astry wypowiedział się o swoim oburzeniu w temacie kombinowania ze świadkami w procesie cHaoSa. Po śledztwie konińskim okazało się, że nikt nie kombinował. A on nie wiedział nic konkretnego, tylko to, co się dowiedział nie wychodząc dupą na świat. Trzeba było pójść w miejsce, które znał. Ale on przestał przychodzić od 17 lutego. Czyżby sam brał udział w akcji dezinformacji z przestrachu? Dziennikarz wystraszony, to są zwłoki dziennikarskie. Bywały czasy, że zapierdalał po wioskach, polach, do przestraszonych mieszkańców wsi na wschód od Smrodosytni. Przestało mu się chcieć i ma co jest.
Dodał łopata grabarza dnia 2017-01-27 22:58:34
Nie widać flagi gejowskiej. Czyżby pedały zardzewiały na zimową porę? Co na to SLD? Co na to Palikot i Grodzka?
Dodał kawiarnia 13 Muz szczecin dnia 2017-01-27 20:18:26
Niech Zofia z Piły przeczyta sobie Trzecia Księga Mojżeszowa Rozdział 15 o wyciekach zanieczyszczających.
Dodał Leviticus dnia 2017-01-26 22:27:00
Co jest z Zofią z Piły?
Podobno wary jej wygniły.
Nie chodzi już na pikiety
Bo śmierdzi jej z kroku, niestety.
Tak mają bladzie od kiły.
Dodał absencja chorobowa dnia 2017-01-26 22:10:41
Pani hematolog wyglada na tym zdjęciu jakby trzymała w ręce króliczka z Playboya. Ale daleko jej do lasek z tego świerszczyka.
Dodał dnia 2017-01-25 23:46:13
To nie jest pikieta, tylko spęd hołoty.
Dodał tumult gołodupców dnia 2017-01-25 16:30:59
Na siódmym zdjęciu, licząc od dołu, znowu widzimy naszą przemiła Panią doktor hematologii. Manifestuje w rękawiczce biało-czerwonej. Doprawdy, jest to wzruszające nad wyraz. Że takiej staruszce chce się. Chyba, że szła z kościoła św. Rodziny do domu na Górnym. To po drodze.
Dodał dnia 2017-01-23 20:36:28
Jak pamiętam, Piotrek miał zawsze upierdolone buty w błocie, gnoju, pyle stuleci. Nic się nie zmienia.
Dodał pucybut dnia 2017-01-23 14:38:56
Odeszliscie od tematu!!!
Dodał dnia 2017-01-22 23:59:29
Największym wkładem ruskich do dziedzictwa światowego są walonki.
Dodał Chaziajka z sowchoza dnia 2017-01-22 23:58:20
Widzę, że Monika Olejnik posiada bardzo fajny skrót -inicjał - MO. Hehehuhuhaha!
Dodał Herbarz polski dnia 2017-01-22 23:54:16
Lumpenproletariat wepchnął się do władzy na ruskich bagnetach. Trzecie pokolenie resortowych wnuków nie chce odpuścić, bo uważa, że już może włożyć frak.
A tu gumofilce, kufajka i uszanka nie chce zejść ze sceny.
Dodał prawda o elicie dnia 2017-01-22 08:09:30
Zgadza się. Degeneracja generacji 50+.
Dodał lumpenproletariat się pcha dnia 2017-01-22 08:04:23
Gadka Gadzinowskiego, to patologia polityczna.
Dodał dnia 2017-01-22 07:20:58
Faktycznie, Maciaszczyk ubogaciłby tę manifestację. W dodatku zaznaczone byłoby stanowisko SLD w temacie. Brak Maciaszczyka należy uznać za słabość ruchu miejscowych koderastów i ich dam.
Dodał paleta polityczna Piły dnia 2017-01-21 18:30:29
Maciaszczyk Dziubdziubka, czy Dziubdziubek Maciaszczyka?
Dodał kto kogo? dnia 2017-01-21 14:51:44
Ktoś musiał go spuścić z łańcucha. A jeść trzeba.
Dodał oborowy dnia 2017-01-20 23:01:54
Ale na drabinie był Piotrek i dał głos. To wystarczy.
Dodał Kynolog dnia 2017-01-20 13:57:59
Nie widzieliśmy na tym zgromadzeniu Maciaszczyka z Dziubdziubkiem. To smutne.
Dodał eselde, gdzie ty, gdzie? dnia 2017-01-20 13:54:05
To Dziubdziubek Maciaszczyka jest bardziej urodziwy niż redaktoryni Beata.
Dodał organizator castingów na miss dnia 2017-01-20 12:17:14
Łagodność oblicza pani hematolog wynika z charakteru jej pracy, a facjata pani redaktor Lubeckiej też wynika z charakteru jej pracy.
Dodał dnia 2017-01-19 23:16:04
Nasza ulubiona pani doktor hematolog należy chyba raczej do klanu Beaty Lubeckiej. Choć z twarzy jest bardziej łagodna i miła.
Dodał Mariollo, Mariollo, ty moja dolo... dnia 2017-01-19 19:45:37
Dobre....
Dodał nieznany dnia 2017-01-19 18:24:51
Na przeciwnej stronie klanu, pod względem otyłości, jest Anita Werner - anorektyczna miss przesłuchań.
Dodał znawca tematu dnia 2017-01-19 14:11:12
A co powiecie o pani z twarzą zawodnika sumo Beacie Lubeckiej? Ta też należy do czołówki klanu imienia Luny Brystygierowej.
Dodał ciekawa panienka dnia 2017-01-19 14:00:37
W ramach wolności dostępu do informacji brać dziennikarska przeszła obecnie z fazy poszukiwania do fazy siedzenia dupą w jednym miejscu i oczekiwania żeby politycy w lansadach pędzili do nich a oni ich przesłuchają. Pozytywnym przykładem dziennikarstwa poszukującego była obecność Szalbierza w zespole podglądaczy co robi leman ze starą w Tucznie na kąpielisku Plaża Ty i Ja 18 sierpnia 2013. Mimo niedzieli zapierdalał on z Białośliwia aby wspólnie z Utkinem - redaktorem TN i ekipą podglądaczy kamerzystów zrobić zwiad osobisty, podgląd - jak by to określił były starosta Mirosław Mantaj - esbecki. A taka na przykład Olejnik Monika wzywa do siebie na przesłuchania różnych ludzi i magluje ich siedząc dupą w fotelu i ukazując przechodzone odnóża w szpilkach. To aż komiczne, giry przechodzone w butach, które nie nadają się do chodzenia. No, ale ona siedzi a przychodzą do niej delikwenci. Jak mi się przypomni rozmowa Olejnik z Konstantym Miodowiczem, Janem Lityńskim i Zbigniewem Siemiątkowskim o wyjebaniu z rządu ministra sprawiedliwości Lecha Kaczyńskiego, to uważam, że lepszej Aufseherin nie ma. Nawet Agnieszka Gozdyra wymięka. Tak nam zagospodarowują wolność żołnierze i markietanki mediów.
Dodał dnia 2017-01-19 13:49:16
W ramach wolności słowa Noska na swoim Obserwatorium (Obsrywatorium) też wypieprza posty, które się jemu nie widzą. Komuchy zawsze żyli pod parasolem cenzury, ormowców, pałkarzy zomo. Ich wolność była okupiona poddaństwem dla kacyków z góry. A więc była to wolność na niby. Oni przywykli i nie potrafią inaczej. Co się stało z Piotrkiem? Kto wie.
Dodał o naprawie Rzeczypospolitej dnia 2017-01-19 13:00:01
W takim bądź razie Noska pod egidą córeczki Alicji Aleksandry ma swobodę medialną do zesrania?
Dodał bisacodyl dnia 2017-01-19 12:54:30
A straszny komuch Noska pisze na dzienniknowy.pl bzdury swobodnie, bo córeczka mu nie wypierdoli jego głupot i niedorzeczności.
Dodał czas wyjąć korek z dupy... dnia 2017-01-19 12:51:48
Gadzinowski rozpacza o ograniczaniu wolności słowa w centrali a nie widzi, że na miejscu, w małej ojczyźnie na tym forum dzienniknowy.pl cenzura nie puszcza wpisów niewygodnych dla koterii kierowanej przez kacyka ze Śmiłowa i jego sitwy dziennikarskiej. W ten sposób przyłącza się do kamaryli klakierów.
Dodał Wolne Media!!! hihihi!!! dnia 2017-01-19 12:47:35
Niech leży. To też jest sposób na życie.
Dodał blady strach dnia 2017-01-19 12:11:39
To w takim bądź razie Piotrek ma przesrane. Już się nie podniesie.
Dodał Jacek Robak dnia 2017-01-18 22:32:44
Barabasz ma dwie kopie a oryginał schował w ciuchach żony w ciąży Ceranowski. Ciuchy to gacie i cyckonosze.
Dodał SzpiegShoguna dnia 2017-01-18 20:26:09
Piotrek moze robic u Henryka. Wtedy upije Barabasza i w redakcji zajebie cd z fatalnym nagraniem. I wtedy bedzie wolny.
Dodał dnia 2017-01-18 16:59:07
ten hak już zadzerwiał, bo nagranie zrobił Ceranowski w lutym 2012 kiedy Piotrek robił w Asta Piła ul. Drygasa ileś tam. Obecnie w tej chwili robi u Głowskiego a Głowski sra z góry nas Astę. Tagże nie ma się czego bać, ale widać się boi. Może chce do Henryka?
Dodał ...ech Piotr gdzie ty masz swe oczy? dnia 2017-01-14 12:21:21
Nie jest, bo oni są zaprogramowani przez stosowne służby na negację. Ten gość w rozkroku obok jest ze służb.
Taki Piotrek nie pusze już o smrodach w Kaczorach, bo mają na niego haka wykutego w zakładowej kuźni, gdzie robił kiedyś radny gminny. A jeść trzeba.
Dodał inteligencja z lumpexu. dnia 2017-01-13 21:26:25
Czy wam dwóm na ostatnim zdjęciu nie jest teraz głupio?
Dodał NIE - dla narodowego socjalizmu dnia 2017-01-12 23:13:33
Idźcie w pokoju. Do domu!
Dodał do hołoty dnia 2017-01-11 20:34:15
Wielu doskwiera suchość vaginy oraz nietrzymanie moczu. To zniechęca.
Dodał pieluchomajtki antyodorowe dnia 2017-01-11 12:40:37
Należy zauważyć, że od pewnego wieku kobiety przechodzą w fazę damy. Kto się napatoczy, temu damy. Szczególnie po klimakterium.
Dodał faza dnia 2017-01-09 15:14:39
ZłoM - złoty melon!
Dodał chłechłechłechłe. dnia 2017-01-09 14:49:12
.[----] z kim tu dupcyć, jak stary w Albionie na zmywaku.
Dodał lepkie sny bab 45+ dnia 2017-01-08 22:36:38
.[----] Alicja Aleksandra zamiast dupcyć, siedzi i wywala wpisy.
Dodał .[----] dnia 2017-01-08 22:34:57
. [----]
Dodał jak ja was kurwy nienawidzę dnia 2017-01-08 22:33:24
Jak już żeście się zdystansowali od KODu Kijowskiego, to chociaż na Złoty Melon Owsiaka dajcie.
Bo naiwniaków zawsze potrzeba dla cwaniaków.
Dodał Amber swąd dnia 2017-01-08 18:55:47
W zapyziałych wioskach wszyscy wiedzą wszystko o każdym. A wójt lubi pomacać biuralistkę.
Dodał zadupie powiatowe.

A co we wiosce co nie ma wójta, tylko ma sołtysa? Czy ma się sołtys oprzeć na wdziękach członkiń KGW?
Dodał dnia 2017-01-08 16:51:37
O ile się roschodzi o Lubnauer, to jest tak samo apetyczna jak pani doktor hematolog.
Dodał pies na baby dnia 2017-01-08 15:52:10
W zapyziałych wioskach wszyscy wiedzą wszystko o każdym. A wójt lubi pomacać biuralistkę.
Dodał zadupie powiatowe dnia 2017-01-07 21:42:17
Ujta, ujta. Zapytajcie wójta. Brunek wszystko wie.
Dodał rada radnych dnia 2017-01-07 21:15:48
To z tego wynika wprost, że kiedyś był mądry?
Dodał sympatyczka KOD dnia 2017-01-07 13:49:37
Słyszałem wystąpienie Gadzinowskiego. Trzeba zgłupieć, żeby paplać takie bzdety.
Dodał le Man dnia 2017-01-07 13:47:15
KOD - Kijowski Oddaj Dutki!
Dodał Juhas dnia 2017-01-05 23:37:33
Utrzymanie demokracji wymaga poświęceń.
Dodał czarna dziura dnia 2017-01-05 20:20:57
NIE! - dla puszek na zbiórkę na Kijowskiego.
Dodał drobne w kieszeni dnia 2017-01-05 20:17:37
I jak wy teraz wyglądacie naiwna, szara maso?
Dodał pytanie dnia 2017-01-05 11:18:37
Wobec rewelacji o gospodarce finansowej przewodniczącego KOD proponuję skorzystać z dorobku historycznego, ostatniego zjazdu PZPR i zawołać: Sztandar Komitetu Obrony Demokracji wyprowadzić!
Dodał M. F. Rakowski dnia 2017-01-05 11:16:08
Niedługo te białe szmaty z napisem kod będziecie przerabiać na prześcieradła. Żeby wypełnić je jakąś treścią.
Dodał dieta cud dnia 2017-01-04 14:09:11

Niebawem nadjedzie specjalny kurier-agent z prześcieradłem portugalskim wypełnionym polską treścią obupłciową.
Dodał test dna dnia 2017-01-04 23:38:49
Š-KOD-A Pepiczki się ucieszą. Wystarczą dwa dopiski Š i A.
Dodał można zarobić na reklamie dnia 2017-01-04 14:18:30
. [----] S-KOD-A reklama auta.
Dodał jak ja was kurwy nienawidzę dnia 2017-01-04 14:12:33
Niedługo te białe szmaty z napisem kod będziecie przerabiać na prześcieradła. Żeby wypełnić je jakąś treścią.
Dodał dieta cud dnia 2017-01-04 14:09:11
Sława przybylska była podobno kapusiem bezpieki w tak zwanej kulturze.
Dodał pamiętasz, była jesień... dnia 2017-01-04 13:35:28
Ubezwłasnowolniony intelektualnie to jesteś ty - jak mniemam - kukizowcu
Dodał sława przybylska dnia 2017-01-04 10:42:35
hłehłehłe!
Dodał hłehłehłe! dnia 2017-01-03 17:50:22
Jak Rychu zamiast czuwać poleciał dupcyć, to on nie tylko zdradził żonę, swoich kumpli na sali obrad, ale też i tych biedaków ubezwłasnowolnionych intelektualnie co stali z tablicami, chorągiewkami, plakietkami na ulicy Sikorskiego w ofiarnym proteście przeciwko...
A wódz opozycji poleciał dupcyć.
Dodał władza demoralizuje dnia 2017-01-03 17:49:05
Najważniejszy u wicek ne jest mózg, a cycek.
Dodał krótka piłka dnia 2017-01-03 17:45:44
Mógłby poczuć się molestowany przez swoją wickę.
Dodał system organizacyjny dnia 2017-01-03 17:06:37
Niechaj z Aśką staną w kącie ona mu wytrzepie prącie.
Dodał zarząd partii dnia 2017-01-03 17:05:07
albo mormonów, albo żydów.
Dodał religioznawstwo kliniczne dnia 2017-01-03 14:12:18
To niech przystąpi do amiszów.
Dodał z nadzieją że nadzieje dnia 2017-01-02 19:28:33
NIE!- dla islamu.
Dodał monogamiczka dnia 2017-01-02 19:26:06
Niech Rychu przejdzie na islam i założy harem.
Dodał W.S.I. dnia 2017-01-02 19:23:55
A Lubnauer?
Dodał afera majtkowa dnia 2017-01-02 19:21:41
A Szojring - Wielgus, to co?
Dodał oto jest pytanie dnia 2017-01-02 19:17:19
Może być tak, że porzuciwszy swoją partię, zostanie on z nowoczesną wybranką na Maderze.
Tylko musi uważać na Myszkę Agresorkę zapatrzoną w niego miłośnie. Baby zawiedzione są straszne i wytrwałe w nienawiści do sprawców zawiedzionych marzeń.
Dodał śmierć z lubieżności dnia 2017-01-02 19:15:24
To znaczy, Lisbona jest w Portugalii? Bo nie wiem.
Dodał Krecia dnia 2017-01-02 15:18:28
Było sie wybrać z Petru do partugali
Dodał 666 dnia 2017-01-02 14:30:22
NIE! - dla chudych anorektyczek.
Dodał dietetyczka dnia 2017-01-01 16:16:22
Wygląda na to, że pani doktor hematolog (zdjęcie 2 od dołu) poważnie zeszczuplała przez ostatni rok!
Dodał dieta cud dnia 2017-01-01 16:14:46
Należy przypomnieć starą prawdę, że nie jest to pierduśnica z politycznego targowiska a człowiek z pieniędzmi.
Dodał IV piętro Margonin dnia 2017-01-01 16:10:40
Senator ma katanę. Przypnie sobie do boku i przybędzie jak Batman, żeby coś ocalić.
Czy pamiętacie rok 2011. W schedzie senatorskiej po Głowskim kto został senatorem? Wrócił, bo czuł, że jest potrzebny. I teraz jak Batman wróci i zrobi. On Batman a małżonka Barman.
Dodał porządek i budowanie dnia 2016-12-30 23:15:48
Zdaje się, że Zdzierela myśli jak tu zorganizować podobny protest w Zwadzie. Tylko, że tam nie ma Porzucka.
Można poprosić senatora Stokłosę.
Dodał Szymob Rubin dnia 2016-12-30 19:05:48
Pani na drugim zdjęciu chyba jest w ciąży.
Dodał dnia 2016-12-30 19:02:19
Piotrek musi coś zrobić z przewlekłym zapaleniem zatok albo nosa. Bo jak mówi, to pobrzmiewają w głosie gluty z nosa, rezonans jest utrudniony, przez co wyższe harmoniczne redukują się i głos jest ponuro-niskotonowy. A na dodatek niewyraźny.
Dodał ortodoncja faktyczna dnia 2016-12-29 13:51:56
Do Tygodnika Nowego. I niech zabierze ze sobą Langnera, Sorgowickiego i Grabca.
Szalbierza już wywalili.
Dodał miejsce dla Piotrka dnia 2016-12-28 20:32:31
Gadzinowski musi odejść!
Dodał ludność dnia 2016-12-27 18:42:41
Faceci, którzy stoją w rozkroku, to są najprawdopodobniej funkcjonariusze w cywilu na służbie.
Dodał psychologia zachowań dnia 2016-12-27 11:22:25
Mówił krócej i głupiej niż Piotrek. Piotrek chociaż jako student był w porządku. A Mietek siedział pod kiecką pronu.
Dodał dnia 2016-12-27 11:09:34
. [----] pani Administratoryni już w gotowości do pełnienia roboty wymiatacza niewygodnych postó. Bo jak to może być, żeby krytykować senatora z uszami?
Dodał jak ja was kurwy nienawidzę dnia 2016-12-27 11:06:25
Ot, taki festyn stetryczałych kretynów,.
Dodał andrzej dnia 2016-12-26 21:16:03
Gadzinoski się ojsrał tym wystąmpieniem.
Dodał Czarek z Rogoźna. dnia 2016-12-26 17:52:05
NIE! - dla młodzieńców 75+ z laską
Dodał rupieciarnia staroci dnia 2016-12-26 14:02:32
NIE! - dla kurestwa i złodziejstwa
Dodał cnotka dnia 2016-12-26 14:00:03
NIE! - dla negacji.
Dodał + dnia 2016-12-25 22:34:42
NIE - dla kopania na metr!
Dodał Kopacz dnia 2016-12-23 23:21:54
NIE! - dla skrobanek!
Dodał skrobak dnia 2016-12-23 22:56:38
NIE! - DLA TEŚCIOWEJ!
Dodał zięć dnia 2016-12-23 21:43:14
NIE! - dla suchego chleba w śmietniku
Dodał koń który mówi dnia 2016-12-23 21:41:50
NIE - dla atomu!!!
Dodał wolny elektron dnia 2016-12-23 21:39:57
Nie - dla baby z trzema cyckami.
Dodał chirurg dnia 2016-12-23 16:34:16
Od dołu. Z kobietami trzeba oddolnie.
Dodał malinowy bzyk K 10. dnia 2016-12-23 16:22:36
roschodzi się o zdjęcie od góry czy od dołu czwarte!
Dodał rębajło dnia 2016-12-23 16:21:36
Na wszystkie strony. I od góry, i od dołu.
Dodał malinowy bzyk K 10. dnia 2016-12-23 16:19:52
Od góry czy od dołu?
Dodał rębajło dnia 2016-12-23 16:18:44
Tą na 4-tym zdjęciu bzykałem.
Dodał malinowy bzyk K 10. dnia 2016-12-23 16:17:33
Faktycznie, pan Bogusławski nie za piękny.
Dodał esteta dnia 2016-12-23 14:48:59
Jak są trzy ładne młode dupeczki, to zaraz musi się wtrynić w obiektyw jakiś kaszalot. Chyba dla kontrastu!
Dodał zdjęcie 2-gie od dołu. dnia 2016-12-22 21:20:11
Zdzierela stoi przy Piotrku jak nie przymierzając Ojciec Chrzestny przy Luce Brasi.
Dodał Mau Green dnia 2016-12-22 17:23:28
Pani doktor hematolog jest bardzo gustownie ubrana.
Dodał cześć polska wieś dnia 2016-12-21 23:17:27
. [----]
Dodał jak ja was kurwy nienawidzę dnia 2016-12-21 23:15:23
Piotrek jest jak gdyby syntezą Lisa i Giertycha z ich wystąpień na wiecach.
Dodał Renata B. dnia 2016-12-21 23:10:01
Wybijał się młody 50+ Piotr Gadzinowski. Jego płomienne wystąpienie o wolności ubogaciła drabina, symbol pochodu młodego pokolenia 50+ po szczeblach kariery w kierunku zwyżkującym.
Piotr był zawsze lewicowcem. W konsekwencji swojego wystąpienia przesunął się w stronę lewacką według rankingu niusłika. A PiS przesunęło się w rankingu niusłika w kierunku większości konstytucyjnej.
Dodał stracone złudzenia dnia 2016-12-21 17:51:25
natychmiast wprowadzić ustawę, że funkcjonariusze PRL, KOD, PO powinni dostawać emeryturki/pensje min. 5 tys. zł !!!!!!
Bez tego demokracja jest zagrożona.
Dodał demokrata dnia 2016-12-21 13:33:33
Proponuję zaprzestać promowania idiotów.
Dodał andy dnia 2016-12-21 09:09:38
Wichrzycielski tłum tłuszczy esbeckiej warcholił na ulicach waszego miasta. To niemiłe.
Dodał gorzowianin wielkopolski dnia 2016-12-20 23:34:38
Średnia wieku demonstrantów 50+. Najlepszym egzemplarzem na ilustrację tej tezy jest dziennikarz z Kaczor Piotr Gadzinowski.
Dodał 50+ dnia 2016-12-20 23:30:26
Łysoń na trzecim zdjęciu jest przekonywującym argumentem, że nieprawdą jest, jakoby na mądrej głowie włosy się nie trzymały.
Dodał kosmetologiczka dnia 2016-12-20 23:26:23
. [----]
Dodał jak ja was kurwy nienawidzę dnia 2016-12-20 23:22:21
Temu faciowi na ostatnim zdjęciu, co stoi profilem cały mózg przesiadł się do flaków. To widać. I nie jest to leman.
Dodał czapeczka dnia 2016-12-20 23:18:19
Magister pożarnictwa i pani doktor hematolog uczestniczą, gdyby polała się krew.
A w tle trzy młode dupeczki. Reszta jest milczeniem.
Dodał pies na dupeczki dnia 2016-12-20 21:52:03
Dlaczego ci dwaj dżentelmeni na ostatnim zdjęciu tu stoją? Oni chyba nie zdążyli na wiec w Norymberdze 15 września 1935, kiedy zwyciężał Adolf. Albo po prostu mieli cykora i wyszli 19 grudnia 2016.
Dodał smutek i rozpacz dnia 2016-12-20 21:49:31
Najprawdopodobniej Gadzinowski może być pewny, że już mu nikt nie puści taśmy numer 12 nagranej 17 lutego 2012 przez Ceranowskiego telefonem Nokia E52.
Jak Piotrek Panu, Tak Pan Piotrkowi.
Dodał stare repy na złom dnia 2016-12-20 21:43:50
Jako zwolennik PiS ciągle słyszę ,ze jestem moherem,katolem i ciemniakiem, a jestem ateistką z doktoratem.Aha i nie biorę 500+ i nikt mnie nie kupił za 500+.
Dodał dnia 2016-12-20 15:59:44
To w Pile jest narodowy socjalizm?
Najlepiej jechać do Poznania, Gdańska, Wa-wy, Krakowa, bo tam jest demokracja!
Dodał dnia 2016-12-20 15:51:15
Też mają drabinę,jak kaczor
Dodał okkooroko dnia 2016-12-19 22:51:54
Co za hołota! Spacyfikować ten motłoch!
Dodał emeryt dnia 2016-12-19 20:19:42
A ja dziękuję Pile !! Tak trzymać !
Dodał Gość2 dnia 2016-12-19 19:54:54
średnia wieku protestantów to 50-60 lat, młodzi ludzie którzy mają inne źródła informacji o świecie niż propagandowa tv kompletnie nie popierają tych zadymiarzy...
Jeszcze parę lat i się skończy, elektorat postkomunistycznych partii naturalnie wymrze.
Dodał polak dnia 2016-12-19 15:49:29
Sam jesteś pajac palancie. 'polak' małą literą to mówi wszystko o tobie. Nic nie potrzeba więcej pisać.
Dodał dnia 2016-12-19 08:32:14
jak zwykle pajace nie maja co robic czerwona pila