Dziś jest: Poniedziałek, 20 lutego 2017 | imieniny: Leona i Ludomiła
USTAWA O CAŁKOWITYM ZAKAZIE ABORCJI W POLSCE
Łobuz
2016-03-31 09:11:01

USTAWA O CAŁKOWITYM ZAKAZIE ABORCJI W POLSCE

W swoim najnowszym komunikacie, Konferencja Episkopatu Polski apeluje, aby zaostrzyć istniejące prawo aborcyjne. "Należy chronić od poczęcia do naturalnej śmierci życie każdego człowieka" - piszą biskupi. Co o tym sądzisz? Czy PiS wprowadzi taka ustawę?
wstecz Dodaj swoją opinie
brian z nazaretu
2017-02-17 12:25:09
Spadaj - wolę być 'lewackim' niż katoszczujem. Wybitni z was propagatorzy 'wartości'.
Napluć dokopać.
2017-02-17 12:17:04
Typowa reakcja lewacko-liberalnego propagatora.

Czyż nie pogodne zachowanie KOD-u???
brian z nazaretu
2017-02-17 12:10:23
Nie prowokuj szczuju!!!!!!!!!!!!! Bo nikt na to nie pójdzie. Idź wsadź łeb pod zimny prysznic jak chcesz otrzeźwieć.

2017-02-17 12:07:45
W Wielkopolsce naprote-chnologia zyskuje coraz więcej zwolenników, także wśród lekarzy. W Polsce znana jest od około trzech lat, a stosowana od dwóch. Ośrodków, gdzie się ją praktykuje cały czas przybywa. W tej chwili największym ośrodkiem stosującym naprotechnologię jest Lublin, gdzie w marcu ubiegłego roku otwarto Instytut Leczenia Niepłodności Małżeńskiej im. Jana Pawła II. Jego dyrektorem został prof. Maciej Barczentewicz, ginekolog, jeden z pierwszych lekarzy naprotechnologów w Polsce, prywatnie ojciec jedenaściorga dzieci. Duży ośrodek funkcjonuje także od 2009 w Białymstoku, kieruje nim Tadeusz Wasilewski, ginekolog położnik. Wcześniej przez 14 lat specjalizował się w technikach wspomaganego rozrodu, jednak zrezygnował z nich z przyczyn etycznych.

każdemu wolno kochać
2017-02-17 12:06:45
Metoda in vitro jest lepsza od adopcji, bo genetycznie swój przychówek i nie wtrąca się administracja mięsistym nosem kuratora, czy aby kupka nie za żółta, itp.
Adoptowane mogą mieć złe geny poalkoholowe, podopalczowe, ponarkotykowe.
Łobuz
2017-02-17 11:56:12
Stop in vitro.
2017-02-17 11:45:09

Takie coś możesz opowiadać ciemnej babie na wsi i to w Polsce B. Bo tu w Wielkopolsce w takie bzdety żadna ci nie uwierzy. Naprotehnologia to nic innego jak posługiwanie się tzw kalendarzykiem małżeński, lub innym tego typu sposobem wykładanym przez katabasa jedynego znawcę rozpłodu człowieka. Gówno prawda i tyle. Na większość schorzeń, lub ułomności biologicznych kobiety taka gówniana technologia nic nie da. To tak gdybyś powiedział, że można piczkę drutem przepchać i wtedy plemnik znajdzie drogę. Tyle to znaczy.

I każdy to wie prócz takich cymbałów jak ty.
targowiczanin
2017-02-17 11:49:49
ps.

A jeżeli chodzi o aborcję, że to niby 'przemysł'. Takie gnojki co to niby chcą chronić zygot właśnie ten przemysł aborcyjny tworzą. Z tym że podziemny. Przy tym przemyśle wzbogaci się jednocześnie przemysł usług pogrzebowych bo niejedna kobieta usuwając ciąże w urągających warunkach przez kowala przejedzie się na tamten świat. No i kiedy będziemy mieli do czynienia z rodzina wierzącą to i miejscowy katabs zarobi na pokropku.

I to jest prawda wy sami przyczyniacie się do prężności tego 'przemysłu'.

Nazywaniem tego 'przemysłem' to tylko ***zjad może na to wpaść. I najgorsza ludzka szmata niewarta...........................
Stop in vitro.
2017-02-17 11:45:09
Naprotechnologia umozliwia niepłodnym małżeństwom uzyskanie poczęcia dziecka z dużym prawdopodobieństwem ? według twórcy tej metody sięgającym około 80% w czasie do 2 lat leczenia. Jest więc około 2-3 razy bardziej skuteczna niż procedura ?in vitro?.

Naprotechnologia to nie tylko leczenie niepłodności. To także sposób obserwacji nieprawidłowości w organizmie każdej kobiety. Na tej podstawie można skutecznie rozpoznawać wczesne stadia chorób i odpowiednio wcześnie wdrażać leczenie wielu kobiecych schorzeń.

Metoda ta odrzuca użycie programu ?in vitro? i inseminacji. Zapewnia możliwość kontynuacji życia dla każdego istnienia ludzkiego od chwli poczęcia, szanując godność każdego człowieka.
targowiczanin
2017-02-17 11:41:20
2017-02-17 11:27:19

Słuchaj mazgaju - oczywiście, że jest to interes. I na całym świecie też tak jest. I żeby cię jeszcze bardziej zwalić z nóg to ci powiem, że to normalne w dzisiejszym świecie. Nie ma w tym nic złego. Wielu ludzi z tego korzysta, bo to jest ich jedyna szansa na dziecko.

Podne bzdury do was katoszczuje opowiadają ludzie, których nigdy nie dotknęła tragedia niemożności dopełnienia tego co jest kwintesencją prawdziwej rodziny, w tym chrześcijańskiej.

Cynicy z was i w wyjątkowi okrutnicy. Ludzie bez uczuć i współczucia. Splunąć szkoda na takich jak wy.
Łobuz
2017-02-17 11:35:10
2017-02-17 10:34:36

Nie znasz sytuacji to nie pieprz farmazonów. To nieszczęśliwa kobieta, która ubzdurała sobie posłannictwo dla zygot. A problem był konkretnie taki, że w Kanadzie obowiązuje zakaz prowadzenia agitacji na terenie wszelkich zakładów opieki zdrowotnej. Dotyczy to agitacji religijnej jak i innej. I taka też uprawiała pomimo ostrzeżeń wspomniana kobieta. Również na terenie klinik aborcyjnych w stu procentach prywatnych. Czy byłbyś zadowolony gdybys byś był przedsiębiorcą i do twojej firmy wchodziłby ktoś, kto psuje ci interes ogłaszając, że twój produkt to szajs?

Obowiązuje chyba jakieś prawo ochrony, które dotyczy naruszania dóbr.

I za to poszła siedzieć owa nawiedzona nieszczęśnica, a nie za to, że ma takie poglądy a nie inne.

Jak nie masz pewności to poczytaj, dowiedz się a nie ulegaj miejscowy hochsztaplerom katobetonu.
Łobuz
2017-02-17 11:28:08
2017-02-17 10:27:14
2017-02-17 10:27:53

A co wy myślicie, że podają jedynie prawdę? 80% tych informacji to manipulacje i kłamstwa.

Jestem przeciwny, aby takie prawo zakazujące prowadzenia podobnych stron gdziekolwiek istniało, bo to czy w to wierzyć, czy nie powinno być indywidualną sprawą człowieka.

Niemniej jednak są to strony kłamliwe, manipulujące ludzkim rozumem. A to czy robią szkodę mniejszą lub większą w społeczeństwie zależy od świadomości społeczeństwa. Francuzi są narodem kulturowo zróżnicowanym i dlatego w pełni świadomym swoich praw. Tak więc nie obawiałbym się, że podobne treści wyrządzą szkodę temu społeczeństwu. Chyba, że mamy do czynienia z naruszaniem francuskiej konstytucji i prawa.

A wtedy nam Polakom nic do tego. Jedynie możemy pohukiwać jak robi to zatwardziały polski katobeton.

2017-02-17 11:27:19
Przemysł aborcyjny in vitro to jest kasa!!, więc nie dziwcie się maluczcy że tak chętnie popierany przez kraje, gdzie robi się na tym procederze kokosy!!!


2017-02-17 10:34:36
Podobna sytuacja jest w Kanadzie, gdzie są ograniczone prawa człowieka dosadnym przykładem jest Mery Wagner.

Która kilka lat spędziła w pierdlu?!, tylko za to że popierała życie? tych najmniejszych nie potrafiących się bronić!!!!!!!!!!!

2017-02-17 10:27:53
Francuski totalitaryzm.

2017-02-17 10:27:14
Francuski rząd przyjął nową ustawę, według której za prowadzenie strony internetowej pro-Life można otrzymać karę pozbawienia wolności na 2 lata. Powodem ma być udostępnianie rzekomo mylących informacji, zniechęcających kobiety do dokonywania aborcji.
brian z nazaretu
2017-02-16 12:04:37
2017-02-16 11:37:47

A ty czytałeś naszą Konstytucję? To nie jest katoland. Przynajmniej formalnie.
brian z nazaretu
2017-02-16 12:03:46
2017-02-16 11:37:47

A ty czytałeś naszą Konstytucję? To nie jest katoland. Przynajmniej formalnie.

2017-02-16 11:37:47
Dlaczego leki DZIEŃ PO są jeszcze w sprzedaży?

Posłowie którzy deklarujecie swoją wiarę, zaakcentujcie ją podczas głosowania nad tego typu ustawami sprzecznymi z nauką Chrystusa NIE ZABIJAJ!!!!!
Kłapacz
2017-02-12 14:39:49
STOP ABORCJI !!!!!2017-02-12 08:46:07
`Teraz zajmuje się nimi kuratorium.`

Kiedyś SB też się zajmowało i ciągało, a teraz na emeryturkach cienko przędą, nie tylko ci co się zajmowali, ale cała struktura z sprzątaczkami włącznie.

Widzimy, że kuratorium się zajmuje, min. Zalewska milczy, zatem poczynania zajmujących się aprobuje. Koleżeństwo kuratoryjne z innych rejonów wymownie milczy.

Oj, po emeryturkach się poleci aż miło i kto wie czy się wożni uchowają.

« poprzednie  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 48   następne »

tytuł artykułu postów ostani post
PiS podejrzewa Bugajskiego 1577 2017-02-20 09:11:56
Będzie tablica na kapsule czasu 3 2017-02-19 23:01:48
Pikieta pod biurem PiS 150 2017-02-19 17:12:03
Młodzież ze Skoków wypoczywała pod Złotowem 4 2017-02-19 00:15:38
Krzyski MGOK wypiękniał 3052 2017-02-18 23:08:52
Burmistrz Trzcianki
winny korupcji politycznej
286 2017-02-18 19:11:46
Dobrze się dzieje w Gromadnie 2 2017-02-18 18:56:12
Pilscy strażacy podsumowali 2016 rok 1 2017-02-18 10:12:43
Przybądźcie do nas! Czas na Chodzież... 1 2017-02-18 09:03:17
Nie jestem przestępcą, jakiego zrobił ze mnie sąd 31 2017-02-18 07:55:26
Wolność kocham i rozumiem 1 2017-02-18 07:04:08
Burmistrz z jajami 5 2017-02-16 10:10:48
Rusza budowa linii wysokiego napięcia 9 2017-02-15 22:18:25
Prywatna ściana za publiczne pieniądze 6 2017-02-15 15:06:51
W trosce o uzależnionych 2 2017-02-15 14:36:41
"Porąbany teatrzyk" 1 2017-02-15 10:12:15
Młodzi elektrycy i mechanicy odwiedzili firmę Danex 6 2017-02-15 08:47:16
Gratulujemy "Liderom Sukcesu"! 2 2017-02-15 08:24:31
Zmiany w starostwie? 57 2017-02-14 19:16:31
Spotkanie z prezydentem 65 2017-02-11 15:41:29
Bal na szczytny cel 4 2017-02-10 14:47:41
Bronili telewizji Trwam 971 2017-02-09 15:01:41
Kwalifikacja wojskowa 2017r. 1 2017-02-09 12:10:08
"Opłacony jak Judasz..." 2 2017-02-09 10:17:23
Piekarczyk z ekipą w WCK 1 2017-02-09 06:36:58
Będą dwie szkoły podstawowe 5 2017-02-08 14:21:41
Dwa remonty w jednym czasie? 5 2017-02-07 14:06:43
Dachowanie na drodze wojewódzkiej 188 2 2017-02-07 09:46:06
Dziękujemy Komendancie! 1 2017-02-06 09:20:18
Zagrożenie ptasią grypą 2 2017-02-05 15:47:51

08.02.2017 | Krzysztof Maciaszczyk

Cyrk jest śmieszny! Nie dla zwierząt!
Czy Piła dołączy do miast, które postanowiły zakazać wstępu cyrkom, które zarabiają na pokazywaniu tresury dzikich zwierząt. Czy minione...

19.01.2017 | Krzysztof Maciaszczyk

Droga Krzyżowa Piły
Ludzie mówią, że za sprawą radnych Platformy Obywatelskiej Piła staje się miastem wyznaniowym, czego dowodzić ma powierzenie mieszkańców...

29.12.2016 | Krzysztof Maciaszczyk

Nie bójcie się mówić o in vitro!
Rada Miasta Piły odrzuciła obywatelski projekt SLD finansowania in vitro. Naprotechnologia przykryła in vitro a niedzielne marsze pilskiej...