Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama dotacje rpo

W Szydłowie-poetycko

Już po raz czwarty w Centrum Upowszechniania Kultury w Szydłowie odbył się  Powiatowy Konkurs Poezji Śpiewanej. Wydarzenie zorganizowane zostało przy wsparciu Powiatu Pilskiego. Wykonawcom kibicowali m.in. Mirosław Pierko i Jerzy Wiesiołek – członkowie Zarządu Powiatu w Pile oraz wójt gminy Dariusz Chrobak.
W Szydłowie-poetycko

- To było wyjątkowe spotkanie z poezją, w miłej i ciepłej atmosferze. Uczestnicy jak zwykle dopisali i - co równie ważne - publiczność, która zauroczona była prezentowanymi utworami – powiedział Mirosław Pierko, członek Zarządu Powiatu w Pile.

W konkursie udział wzięło 22 wykonawców, w tym duet i zespół instrumentalno-wokalny. Uczestników oceniali - Justyna Bramczewska, nauczycielka muzyki oraz dyrygent Przemysław Wojnarowski. Po przesłuchaniu jury przyznało: 

W kategorii dzieci do kl. VI szkoły podstawowej:

I miejsce Oliwia Ekert  - SP w Starej Łubiance,

II miejsce Martyna Ekert – SP Stara Łubianka,

II miejsce Amelia Cieślak – SP Stara Łubianka;

W kategorii młodzież kl. VII SP, gimnazja i szkoły średnie:

I miejsce Jagoda Pachowicz - MDK Iskra Piła,

II miejsce Justyna Kurasz - gimnazjum, SP nr 2 Piła,

III miejsce Zuzanna Tymper - MDK Iskra Piła,

III miejsce Joanna Kostyk  - ZSE Piła,

Wyróżnienie Oliwia Jaryst - SP nr 2 Piła,

Wyróżnienie Martyna Mozgała - SP Łobżenica,

Wyróżnienie Szymon Stróżyński - MDK Iskra Piła,

Wyróżnienie Mateusz Pietrus - ZSE Piła.

  W kategorii dorosłych zwyciężyła Magdalena Kujawska.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrody oraz upominki. Nagrody dla uczestników  i zwycięzców zostały sfinansowane ze środków Powiatu Pilskiego  oraz Gminy Szydłowo. Konkurs został zorganizowany przez Centrum Upowszechniania Kultury w Szydłowie.

(pp)

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Rychu z grobuTreść komentarza: O torbach jako miejscu narażonym na przysiadanie wielką dupą pisywał Mariusz Szalbierz w jednym z odcinków cyklu "Szydercy". Dawał rady, żeby czasem rozprostować, z pewnością sfałdowany organ, szczególnie po długim przesiadywaniu na tym szczególe anatomicznym.Data dodania komentarza: 23.11.2024, 13:44Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: antysemiciTreść komentarza: Ostatni gest tych dwóch obrzępałów wskazuje, że mogą być pochodzenia semickiego, albowiem mają wydatne kciuki, co jest charakterystyczną cechą antropologiczną tej grupy etnicznej.Data dodania komentarza: 23.11.2024, 13:38Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: kij bejzbolowyTreść komentarza: Redaktor z wiochy wydający ostatnie tchnienia swojego miesięcznika ulotki, jako wielbiciel wszelkich zdziczałych form muzycznych, mógłby pójść na całość i zainstalował sobie w portkach Sztywny Pal Azji. To by mu zapewniło powodzenie przy manipulacjach u zbiegu ud z każdej strony, szczególnie w razie spotkania Arkadiusza Kluka - pederasty w Grupy Stonewall.Data dodania komentarza: 23.11.2024, 13:30Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: minus ujemny to plusTreść komentarza: lemanowicz nie jest zainteresowany problemami usztywniania części. Byłby kontent, gdyby dowiedział się o peregrynacji redaktora z wiochy na peryferiach do parku sztywnych jako trupa miejsca wiecznego spoczynku koło metrykalnego, ustalonego administracyjnie tatusia.Data dodania komentarza: 23.11.2024, 11:13Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: plus dodatniTreść komentarza: Informuje się starca lemanowicza o całkowitym braku erekcji... To stały fragment gry u impotentów intelektualnych.Data dodania komentarza: 20.11.2024, 12:04Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: HefajstosTreść komentarza: Dobrym może być miejsce spoczynku Rycha we wsi zabitej kołkami i dechami i pałą ormowską domniemanego, niedookreślonego tatusia.Data dodania komentarza: 20.11.2024, 11:26Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.
Reklama
Reklama