Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Znasz Złotów - napisz konkursowe wspomnienie

Muzeum Ziemi Złotowskiej ogłasza rozpoczęcie Konkursu Literackiego „Złotów 1945-2020”, który wpisuje się w obchody 655-lecia miasta Złotów. Konkurs, który ma na celu odkrycie i upamiętnienie bogatej historii i kultury Złotowa, zaprasza mieszkańców oraz osoby związane z tym miastem do podzielenia się swoimi wspomnieniami i opowieściami.
Znasz Złotów - napisz konkursowe wspomnienie
Cel Konkursu: Konkurs ma na celu pozyskanie unikalnych opowieści oraz materiałów fotograficznych dotyczących życia w Złotowie w latach 1945-2020. Prace konkursowe, które zostaną ocenione przez specjalne jury, będą częścią publikacji kontynuującej dzieło „Złotów 1370-2020”, dokumentującym dzieje miasta.

 

Dla Kogo: Konkurs jest otwarty dla wszystkich. Zapraszamy do udziału zarówno obecnych, jak i byłych mieszkańców Złotowa oraz osoby związane z tym miastem.

 

Jak Wziąć Udział: Uczestnicy mogą składać swoje prace do 31 grudnia 2024 roku. Prace literackie, które muszą być napisane w języku polskim, wcześniej nienagradzane i niepublikowane, można przesyłać w formie papierowej lub elektronicznej na adres Muzeum Ziemi Złotowskiej. Teksty należy przygotować w formacie czcionki Times New Roman, rozmiar 12.   Szczegóły dotyczące składania prac oraz kontakt z organizatorami znajdują się na stronie internetowej muzeum.

 

Nagrody i Wyniki: Ogłoszenie wyników konkursu planowane jest na czerwiec 2025 roku. Zwycięzcy otrzymają nagrody, a dodatkowe wyróżnienia mogą być przyznane przez jury. Publikacja nagrodzonych prac stanowi część przyszłej książki dokumentującej historię Złotowa.

 

Kontakt i Informacje: Więcej informacji o konkursie, w tym pełny regulamin oraz szczegóły dotyczące składania prac, można znaleźć na stronie internetowej Muzeum Ziemi Złotowskiej www.muzeum-zlotow.pl. Wszelkie pytania i wątpliwości można kierować do muzeum pod numerem telefonu 67 263 28 72 lub drogą mailową na adres [email protected].

 

Zachęcamy wszystkich do aktywnego udziału i dzielenia się swoją historią, aby wspólnie stworzyć niepowtarzalne świadectwo o Złotowie, które przetrwa dla przyszłych pokoleń.

 

Regulamin konkursu ZŁOTÓW 1945-2020

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Rychu z grobuTreść komentarza: O torbach jako miejscu narażonym na przysiadanie wielką dupą pisywał Mariusz Szalbierz w jednym z odcinków cyklu "Szydercy". Dawał rady, żeby czasem rozprostować, z pewnością sfałdowany organ, szczególnie po długim przesiadywaniu na tym szczególe anatomicznym.Data dodania komentarza: 23.11.2024, 13:44Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: antysemiciTreść komentarza: Ostatni gest tych dwóch obrzępałów wskazuje, że mogą być pochodzenia semickiego, albowiem mają wydatne kciuki, co jest charakterystyczną cechą antropologiczną tej grupy etnicznej.Data dodania komentarza: 23.11.2024, 13:38Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: kij bejzbolowyTreść komentarza: Redaktor z wiochy wydający ostatnie tchnienia swojego miesięcznika ulotki, jako wielbiciel wszelkich zdziczałych form muzycznych, mógłby pójść na całość i zainstalował sobie w portkach Sztywny Pal Azji. To by mu zapewniło powodzenie przy manipulacjach u zbiegu ud z każdej strony, szczególnie w razie spotkania Arkadiusza Kluka - pederasty w Grupy Stonewall.Data dodania komentarza: 23.11.2024, 13:30Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: minus ujemny to plusTreść komentarza: lemanowicz nie jest zainteresowany problemami usztywniania części. Byłby kontent, gdyby dowiedział się o peregrynacji redaktora z wiochy na peryferiach do parku sztywnych jako trupa miejsca wiecznego spoczynku koło metrykalnego, ustalonego administracyjnie tatusia.Data dodania komentarza: 23.11.2024, 11:13Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: plus dodatniTreść komentarza: Informuje się starca lemanowicza o całkowitym braku erekcji... To stały fragment gry u impotentów intelektualnych.Data dodania komentarza: 20.11.2024, 12:04Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: HefajstosTreść komentarza: Dobrym może być miejsce spoczynku Rycha we wsi zabitej kołkami i dechami i pałą ormowską domniemanego, niedookreślonego tatusia.Data dodania komentarza: 20.11.2024, 11:26Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.
Reklamadotacje rpo
Reklama