Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama dotacje rpo

Zagłosuj na pilski plakat

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich corocznie organizuje w dniach 8 – 15 maja „Ogólnopolski Tydzień Bibliotek”, którego celem jest przede wszystkim popularyzowanie czytelnictwa oraz zwrócenie uwagi na pracę bibliotekarza w celu podniesienia rangi tego zawodu.
Zagłosuj na pilski plakat

Od kilku lat Święto Bibliotekarzy i Bibliotek jest promowane poprzez plakat wybierany spośród nadsyłanych propozycji. Hasło tegorocznego konkursu brzmi: „(DO)WOLNOŚĆ CZYTANIA”. Jest to jednocześnie hasło Tygodnia Bibliotek i Bibliotekarzy.

Konkurs służy wybraniu najciekawszych projektów plakatów promujących ogólnopolski program Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich i ma dwa etapy. W pierwszym uczestnicy przesyłają projekty, spośród których jury wybrało 12 plakatów do głosowania internetowego. Drugi etap: w głosowaniu internetowym wyłoniona zostaje zwycięska praca.

W tym roku Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Pile nadesłała swoją propozycję plakatu. Autorem jest Aleksandra Kaczmarek. Propozycja różni się od większości prac tym, że nie została stworzona przez profesjonalnego grafika przy użyciu specjalnego programu komputerowego, a wykonano ją, a raczej „wyrysowano”, własnoręcznie posługując się najstarszymi narzędziami czyli długopisem i kartka oraz przy zastosowaniu podstawowych zasad tworzenia dobrych notatek wizualnych.

Chcąc zagłosować na plakat musisz wejść na stronę Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich (www.sbp.pl), zarejestrować się i kliknąć w zielone okienko „Konkurs na Plakat Tygodnia 2018. Głosowanie i oddać głos na wybrany plakat.

Dodatkowe informacje dotyczące głosowania znaleźć można na Facebooku Biblioteki Pedagogicznej.

(o)


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Rychu z grobuTreść komentarza: O torbach jako miejscu narażonym na przysiadanie wielką dupą pisywał Mariusz Szalbierz w jednym z odcinków cyklu "Szydercy". Dawał rady, żeby czasem rozprostować, z pewnością sfałdowany organ, szczególnie po długim przesiadywaniu na tym szczególe anatomicznym.Data dodania komentarza: 23.11.2024, 13:44Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: antysemiciTreść komentarza: Ostatni gest tych dwóch obrzępałów wskazuje, że mogą być pochodzenia semickiego, albowiem mają wydatne kciuki, co jest charakterystyczną cechą antropologiczną tej grupy etnicznej.Data dodania komentarza: 23.11.2024, 13:38Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: kij bejzbolowyTreść komentarza: Redaktor z wiochy wydający ostatnie tchnienia swojego miesięcznika ulotki, jako wielbiciel wszelkich zdziczałych form muzycznych, mógłby pójść na całość i zainstalował sobie w portkach Sztywny Pal Azji. To by mu zapewniło powodzenie przy manipulacjach u zbiegu ud z każdej strony, szczególnie w razie spotkania Arkadiusza Kluka - pederasty w Grupy Stonewall.Data dodania komentarza: 23.11.2024, 13:30Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: minus ujemny to plusTreść komentarza: lemanowicz nie jest zainteresowany problemami usztywniania części. Byłby kontent, gdyby dowiedział się o peregrynacji redaktora z wiochy na peryferiach do parku sztywnych jako trupa miejsca wiecznego spoczynku koło metrykalnego, ustalonego administracyjnie tatusia.Data dodania komentarza: 23.11.2024, 11:13Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: plus dodatniTreść komentarza: Informuje się starca lemanowicza o całkowitym braku erekcji... To stały fragment gry u impotentów intelektualnych.Data dodania komentarza: 20.11.2024, 12:04Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: HefajstosTreść komentarza: Dobrym może być miejsce spoczynku Rycha we wsi zabitej kołkami i dechami i pałą ormowską domniemanego, niedookreślonego tatusia.Data dodania komentarza: 20.11.2024, 11:26Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.
Reklama
Reklama