Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

NOC ZAWODOWCÓW 2018 W CHODZIEŻY

5 października 2018 r. (piątek) w godzinach od 18.00 do 22.00 miało miejsce w Chodzieży inaugurujące wydarzenie odbywające się równolegle w pięciu miastach województwa - NOC ZAWODOWCÓW. Inicjatorem pierwszej w subregionie pilskim Nocy Zawodowców było Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Pile, jednostka organizacyjna Samorządu Województwa Wielkopolskiego. Wydarzenie objęte było Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka.
NOC ZAWODOWCÓW 2018 W CHODZIEŻY

Imprezę zorganizowaliśmy wspólnie z Partnerami: Starostwem Powiatowym w Chodzieży, Zespołem Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Chodzieży – gospodarzem wydarzenia, Centrum Edukacji Zawodowej w Chodzieży, Zespołem Szkół im. Józefa Wybickiego w Ratajach oraz Cechem Rzemiosł Różnych w Chodzieży. Uczestnikami Nocy Zawodowców 2018 w Chodzieży była młodzież 7 i 8 klas szkół podstawowych i ostatnich gimnazjów powiatów chodzieskiego i pilskiego. Uczestnicy mieli możliwość zapoznać się z ofertą kształcenia zawodowego, zobaczyć sale dydaktyczne, sposób prowadzenia zajęć, poczuć atmosferę szkolną, porozmawiać z nauczycielami przedmiotów zawodowych i obecnymi uczniami szkół zawodowych.”

Łącznie odbyło się 38 warsztatów zawodowych w świetnie wyposażonych salach dydaktycznych, a ich uczestnikami było ponad 400 uczniów.

W trakcie wydarzenia miał miejsce pokaz kulinarny Gościa Specjalnego Pawła Salamona – Kulinarnego Mistrza Polski 2016. Na koniec wydarzenia czekała na wszystkich wspaniała niespodzianka – kilkunastominutowy pokaz „Światło i dźwięk” wykonany przez firmę Visual Sensation stanowiący swoistą wisienkę na torcie.

Entuzjazm i poświęcony czas zaangażowanych osób , ale także ogromne wsparcie organizacyjne, techniczne i finansowe oraz wszelkie działania promocyjne przyczyniły się do sukcesu wydarzenia.

 

 

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: możliwościTreść komentarza: Obecnie w tej chwili gruby grubasek synuś Kamila ma z 13 latek lub coś w pobliżu. Mógłby w oczekiwaniu na dorosłość Lenki oszczędzać kopulator, gdyby zaś miał tendencje do pedalstwa, może spuścić się na Maxa.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 15:06Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: OknoTreść komentarza: Czy Mariusz wygląda na bidę? Wygląda.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 14:56Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: prawdziwek Boletus boletusTreść komentarza: Tak, to prawda bezwzględna. Trzeba się trzymać prawdy, żeby było jak należy.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 14:55Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: golarkaTreść komentarza: Najciekawsze, że Artur Łazowy ostro wyłysiał.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 14:09Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: jego farmutilTreść komentarza: Dla wspomożenia akcji klockowania gamet nasz sztyft redakcyjny Mariusz niech się zgłosi do szefa firmy utylizacyjnej przy drodze DK10. Tam mają ubojnię i nie mają co zrobić z gametami buhajów.Data dodania komentarza: 11.04.2025, 12:08Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.
Reklama
Reklama