Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Kamil = Open Water

Pamiętam jak dziś. To było we wrześniu, w ubiegłym roku, Kamil promieniał z radości. Ale cóż mu się dziwić wszak w debiucie na wodach otwartych udało mu się zdobyć brązowy medal. Był zatem trzecim na świecie juniorem na 1000m pp, tym samym pierwszym Polakiem w historii pływania w płetwach, który zdobył medal dla Polski na mistrzostwach świata na wodach otwartych.
Kamil = Open Water

Pływanie na wodach otwartych jest dyscypliną pływacką, która odbywa się w wodach otwartych, takich jak otwarte oceany, jeziora i rzeki.

 

W ubiegłym roku reprezentował Polskę na Mistrzostwach Świata na Karaibach. Było to w Santa Marta w Kolumbii. Po kilku latach przerwy w startach na wodzie otwartej z Kamil wraz ze swoim klubowym kolegą – Radkiem Grabowski, wypadli okazale. Ba, przypomnijmy tylko, iż Kamil Pietras na dystansie 1 km w monopłetwie (SF) wśród juniorów zdobył medal brązowy, a na 5 km SF zajął 8 miejsce!

Dodajmy, iż pływanie na wodach otwartych jest dyscypliną pływacką, która odbywa się w wodach otwartych, takich jak otwarte oceany, jeziora i rzeki.

W tym roku w mistrzowskich zawodach na jeziorze, do Włoch, powołany  przez Polski Związek Płetwonurkowania, do reprezentacji został Kamil Pietras. Po starcie Finswimmera z chodzieskiego Delfinka dumny jest nie tylko trener Bartosz Smaruj!

Kamil znów sprostał zadaniu. Zajął 6 miejsce na dystansie 1 km SF ( po powierzchni), wśród juniorów , a przypomnijmy iż rozgrywano Mistrzostwa Świata Juniorów!

Mariusz Markowski


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: możliwościTreść komentarza: Obecnie w tej chwili gruby grubasek synuś Kamila ma z 13 latek lub coś w pobliżu. Mógłby w oczekiwaniu na dorosłość Lenki oszczędzać kopulator, gdyby zaś miał tendencje do pedalstwa, może spuścić się na Maxa.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 15:06Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: OknoTreść komentarza: Czy Mariusz wygląda na bidę? Wygląda.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 14:56Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: prawdziwek Boletus boletusTreść komentarza: Tak, to prawda bezwzględna. Trzeba się trzymać prawdy, żeby było jak należy.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 14:55Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: golarkaTreść komentarza: Najciekawsze, że Artur Łazowy ostro wyłysiał.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 14:09Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: jego farmutilTreść komentarza: Dla wspomożenia akcji klockowania gamet nasz sztyft redakcyjny Mariusz niech się zgłosi do szefa firmy utylizacyjnej przy drodze DK10. Tam mają ubojnię i nie mają co zrobić z gametami buhajów.Data dodania komentarza: 11.04.2025, 12:08Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.
Reklama
Reklama