Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Pierwsze tytuły magistra w pilskiej uczelni!

Uzyskała pani tytuł magistra! - słowa te padły po raz pierwszy w historii Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. St. Staszica w Pile. Pierwsi magistrowie opuścili mury Uczelni.
Pierwsze tytuły magistra w pilskiej uczelni!

PIŁA    Pierwsze obrony prac magisterskich w PWSZ

Studenci kierunku praca socjalna odpowiadali nie tylko na pytania z całego toku studiów, ale przede wszystkim na kwestie związane z tematami prac magisterskich. Cyberprzemoc wśród młodzieży oraz metody jej zapobiegania; wypalenie zawodowe pracowników socjalnych; aktywność osób starszych i ich możliwości w pokonywaniu chorób cywilizacyjnych; sytuacja osób niepełnosprawnych w prawnych regulacjach państwa i możliwości środowiskowej adaptacji – to tylko niektóre z tematów badanych przez studentów PWSZ w Pile – informuje Aleksandra Fabisiak z Biura Informacji i Promocji Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. S. Staszica w Pile.

 

 

- Tematy prac dotyczyły bezpośrednio wszelkich zagadnień związanych z specjalnościami studiów, czyli wsparcie społeczne i rehabilitacja w pracy socjalnej oraz zarządzanie projektami socjalnymi. Swoistym novum jest pisanie prac zespołowych, które są bezpośrednio projektami socjalnymi, stanowiącymi bazę wniosków kierowanych do Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, z których mogą być finansowane działania związane z budową rodzinnych domów opieki dla seniorów oraz rewitalizacją terenów wiejskich – podkreśla prof. nadzw. dr hab. Wojciech Maliszewski, Kierownik Zakładu Pracy Socjalnej PWSZ w Pile. 

- Mimo dobrego przygotowania, stres jednak jest… – mówili studenci czekający na spotkanie z Komisją, tym bardziej, że w pierwszych obronach uczestniczył także rektor uczelni, prof. nzw dr hab. Donat Mierzejewski.

Pierwszym magistrem z dyplomem PWSZ w Pile została Beata Włodarczyk. W sumie mury PWSZ w Pile opuści blisko 80 magistrów.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: możliwościTreść komentarza: Obecnie w tej chwili gruby grubasek synuś Kamila ma z 13 latek lub coś w pobliżu. Mógłby w oczekiwaniu na dorosłość Lenki oszczędzać kopulator, gdyby zaś miał tendencje do pedalstwa, może spuścić się na Maxa.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 15:06Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: OknoTreść komentarza: Czy Mariusz wygląda na bidę? Wygląda.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 14:56Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: prawdziwek Boletus boletusTreść komentarza: Tak, to prawda bezwzględna. Trzeba się trzymać prawdy, żeby było jak należy.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 14:55Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: golarkaTreść komentarza: Najciekawsze, że Artur Łazowy ostro wyłysiał.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 14:09Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: jego farmutilTreść komentarza: Dla wspomożenia akcji klockowania gamet nasz sztyft redakcyjny Mariusz niech się zgłosi do szefa firmy utylizacyjnej przy drodze DK10. Tam mają ubojnię i nie mają co zrobić z gametami buhajów.Data dodania komentarza: 11.04.2025, 12:08Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.
Reklama
Reklama