Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Zapraszamy do Piły!

Na liście startowej już blisko tysiąc biegaczy. Czas do półmaratonu jest wciąż wystarczający, aby podjąć decyzję i ruszyć z przygotowaniami! Półmaraton Signify Piła to marka, która większej reklamy już nie potrzebuje. To uznany produkt miasta nad Gwdą.
Zapraszamy do Piły!

Dlaczego warto wystartować w Pile? Dyrektor Biegu – Henryk Paskal, prezes PSB, który na początku lat ’90 sprowadził z różnych stron świata nowe standardy, które powieliło mnóstwo innych, polskich imprez biegowych, nie ma w tym względzie złudzeń.

 - Data 3 września jest już ostateczna i stanowi termin, w którym zazwyczaj pilska impreza była rozgrywana – podkreśla Paskal. – Półmaraton Signify to bieg z historią. Przez trzy dziesięciolecia startowali w Pile najwspanialsi polscy biegacze i biegaczki. Olimpijczycy, medaliści mistrzostw Polski, tacy którzy zapisali złote karty polskiej LA. Poza tym bieg prowadzi szybką trasą, sprzyjającą uzyskiwaniu rekordów życiowych. Do dziś wielu zawodników posiada rekordy życiowe właśnie z Piły - zwycięzca z 2001 roku John Rotich, pierwszy zawodnik z 2011 Martin Mukule, tryumfator z 2013 Joshua Munywoki, czy mistrz Polski z lat 2001 i 2005 Adam Dobrzyński – wylicza Pan Henryk. - Rekordy trasy świadczą również o wysokim poziomie imprezy i świetnej trasie: 1:02:11 Daniela Muteti i kobiet 1:11:09 Stella Barsosio. Rekord frekwencji jest również wykładnikiem pilskiej gościnności i zaangażowania organizatorów. W 2018 roku metę minęło 3825 zawodników! I zapewne byłoby więcej gdyby nie fakt, że 4 tysiące biegaczy to maksymalna grupa dobrana do przepustowości trasy. Po pandemii bieg chcemy nawiązać do liczb sprzed 2020 roku.

Rejestracja będzie otwarta do 2 września. Limit wynosi 1700 zawodników. Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

Strona internetowa: www.pila.halfmarathon.pl

Mariusz Markowski



 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Tak tak, ci co najwięcej narzekali ze nie pójdą pomagać, poszli bo za darmo ogrodzenie i drewno z rozbiórki xd a brama i tak zamknięta bo ponoć kradzieże i wandalizm. Ĝ*wno prawda alarm jest a i tak od otwarcia brama zamknietaData dodania komentarza: 26.11.2024, 18:36Źródło komentarza: Chlebno rozkwita dzięki wspólnym siłomAutor komentarza: Rychu z grobuTreść komentarza: O torbach jako miejscu narażonym na przysiadanie wielką dupą pisywał Mariusz Szalbierz w jednym z odcinków cyklu "Szydercy". Dawał rady, żeby czasem rozprostować, z pewnością sfałdowany organ, szczególnie po długim przesiadywaniu na tym szczególe anatomicznym.Data dodania komentarza: 23.11.2024, 13:44Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: antysemiciTreść komentarza: Ostatni gest tych dwóch obrzępałów wskazuje, że mogą być pochodzenia semickiego, albowiem mają wydatne kciuki, co jest charakterystyczną cechą antropologiczną tej grupy etnicznej.Data dodania komentarza: 23.11.2024, 13:38Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: kij bejzbolowyTreść komentarza: Redaktor z wiochy wydający ostatnie tchnienia swojego miesięcznika ulotki, jako wielbiciel wszelkich zdziczałych form muzycznych, mógłby pójść na całość i zainstalował sobie w portkach Sztywny Pal Azji. To by mu zapewniło powodzenie przy manipulacjach u zbiegu ud z każdej strony, szczególnie w razie spotkania Arkadiusza Kluka - pederasty w Grupy Stonewall.Data dodania komentarza: 23.11.2024, 13:30Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: minus ujemny to plusTreść komentarza: lemanowicz nie jest zainteresowany problemami usztywniania części. Byłby kontent, gdyby dowiedział się o peregrynacji redaktora z wiochy na peryferiach do parku sztywnych jako trupa miejsca wiecznego spoczynku koło metrykalnego, ustalonego administracyjnie tatusia.Data dodania komentarza: 23.11.2024, 11:13Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: plus dodatniTreść komentarza: Informuje się starca lemanowicza o całkowitym braku erekcji... To stały fragment gry u impotentów intelektualnych.Data dodania komentarza: 20.11.2024, 12:04Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.
Reklama
Reklama