Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

„Koleje Wielkopolskie Przyszłości”

Koleje Wielkopolskie ogłosiły czwartą edycję konkursu „Pociąg do sztuki”, który w tym roku odbywa się pod hasłem „Koleje Wielkopolskie przyszłości”. Konkurs trwa do 18 sierpnia br. i jest adresowany do pasjonatów kolei i sztuki, ale nie tylko. Każdy może wziąć udział w konkursie przesyłając prac, które przedstawiają wizję przyszłości Wielkopolskich Kolei.
„Koleje Wielkopolskie Przyszłości”

- Kreatywny konkurs „Pociąg do sztuki” na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń spółki Koleje Wielkopolskie – mówi Mikołaj Grzyb, członek zarządu spółki Koleje Wielkopolskie – Cieszy nas, że stał się jednym z najbardziej wyczekiwanych przedsięwzięć artystycznych w regionie - dodaje. Konkurs, który w tym roku obchodzi swoją czwartą edycję, zyskał ogromną popularność wśród pasjonatów sztuki.

W latach ubiegłych setki osób nadesłało swoje prace konkursowe, które później były prezentowane na licznych wystawach w całej Wielkopolsce. Dzięki temu spółka Koleje Wielkopolskie nie tylko wspiera lokalnych artystów, ale także przyczynia się do promocji ich talentów. Wystawy te stały się ważnym elementem kulturalnym regionu, przyciągając rzesze miłośników sztuki i pasażerów, którzy mogą podziwiać dzieła artystów w nietypowych miejscach, takich jak dworce, ale także galerie i ośrodki kultury.

- Konkurs „Pociąg do sztuki” to dla nas nie tylko sposób na wsparcie lokalnych talentów, ale także możliwość pokazania, że kolej to coś więcej niż tylko środek transportu – powiedział Dariusz Kaszyński, Naczelnik Wydziału Promocji i Marketingu spółki Koleje Wielkopolskie, przewodniczący komisji konkursowej - To także inspiracja i przestrzeń dla kreatywności. Do wygrania są wyjątkowe nagrody: 1 miejsce laptop - MacBook Air, 2 i 3 miejsce – telefon Iphone 15, 4 i 5 miejsce - Tablet Ipad. Wierzymy, że takie nagrody jeszcze bardziej zachęcą mieszkańców Wielkopolski do udziału w naszym konkursie – dodał. 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie swoich prac wraz z formularzem zgłoszeniowym na adres e-mail: [email protected]. Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu znajdziecie na stronie internetowej koleje-wielkopolskie.com.pl.

(red)

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: możliwościTreść komentarza: Obecnie w tej chwili gruby grubasek synuś Kamila ma z 13 latek lub coś w pobliżu. Mógłby w oczekiwaniu na dorosłość Lenki oszczędzać kopulator, gdyby zaś miał tendencje do pedalstwa, może spuścić się na Maxa.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 15:06Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: OknoTreść komentarza: Czy Mariusz wygląda na bidę? Wygląda.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 14:56Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: prawdziwek Boletus boletusTreść komentarza: Tak, to prawda bezwzględna. Trzeba się trzymać prawdy, żeby było jak należy.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 14:55Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: golarkaTreść komentarza: Najciekawsze, że Artur Łazowy ostro wyłysiał.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 14:09Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: jego farmutilTreść komentarza: Dla wspomożenia akcji klockowania gamet nasz sztyft redakcyjny Mariusz niech się zgłosi do szefa firmy utylizacyjnej przy drodze DK10. Tam mają ubojnię i nie mają co zrobić z gametami buhajów.Data dodania komentarza: 11.04.2025, 12:08Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.
Reklama
Reklama