Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Podziękowania za pracę

Święto Pracownika Socjalnego było okazją do złożenia najserdeczniejszych życzeń pracownikom Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej i Centrum Integracji Społecznej „Arka” w Wieleniu.
Podziękowania za pracę

      Burmistrz Wielenia Elżbieta Rybarczyk spotkała się z pracownikami socjalnymi w Klubie Senior + w Wieleniu. - W imieniu Samorządu Gminy Wieleń chciałabym wyrazić ogromną wdzięczność i głębokie uznanie dla niezwykłego zaangażowania pracowników socjalnych. Państwa empatia i poświęcenie zmieniają życie wielu osób przynosząc im nie tylko pomoc, lecz także nadzieję w najtrudniejszych chwilach. Na uznanie zasługuje wielokierunkowa aktywność placówki, która umożliwia zaspokajanie podstawowych potrzeb socjalno - bytowych i zdrowotnych naszych mieszkańców. Dziękujemy wszystkim pracownikom socjalnym za codziennie podejmowany wysiłek – powiedziała Elżbieta Rybarczyk.

      Podziękowania imienne dla kierownictwa placówek otrzymały: Lucyna Nawrot - Dyrektor MGOPS w Wieleniu oraz przedstawicielka CIS „Arka” w Wieleniu Marta Łęczyńska, Główna Księgowa. Podczas spotkania Burmistrz Wielenia podziękowała również wszystkim pozostałym pracownikom socjalnym za codzienną, rzetelną pracę w systemie opieki socjalnej, podkreślając, że „zbudowany został system, który prężnie i wzorowo rozwija się w Gminie Wieleń. Pozyskiwane są środki zewnętrzne na zadania dotyczące m.in. wsparcia osób niesamodzielnych i niepełnosprawnych”.

      Pracownikom i sobie nawzajem za dobrą, systematyczną współpracę podziękowania złożyły Lucyna Nawrot i Marta Łęczyńska. Podkreślono, że tempo pracy w obu jednostkach nie zwalnia. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, „osłodzonej tortem” i życzliwą, merytoryczną dyskusją.

Hanna Forbrich

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o pospolitościTreść komentarza: Uważam, że tłuszcza czytelników dzieł Noski uzna jego pisaninę za w pełni poprawną co do stylu, szyku i ortografii. Bo jak to, żeby magister polonistyki i po jakichś dogrywkach podyplomowych mógłby popełniać ortograficzne błędy pospolite?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:39Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: o sitwachTreść komentarza: Konsekwencją ustalenia, że prywatny akt oskarżenia został podpisany przez kogoś zewnętrznego względem osoby uchodzącej z autora/autorkę jest prosty wniosek, że aktu oskarżenia nie ma. Jest za to konstatacja, że osoba podszywająca się pod autorstwo na policji i przed sądem jest przestępcą. Nikt jej nie ścigał. Bo jak ścigać kogoś z sitwy?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:28Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: Wawelska koło ŻabkiTreść komentarza: Za to Pani Krysia mimo, że bez czerwonego berecika, nadal urocza.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:51Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: pytakTreść komentarza: czy towarzysz druh kapusta Wiktor w swojej robocie wykonał 191 kartek donosów? czyli o 191 kartek więcej niż Kmicic?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:42Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: ormo czuwa teżTreść komentarza: Czuwanie, to specjalność harcerzyka tw Wiktora, Janka rowerzysty.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 19:59Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa Noski
Reklama
Reklama